Kancelaria komornicza – Warszawa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu gwarantuję najwyższą jakość usług. Należą do nich, między innymi, skrupulatne prowadzenie spraw egzekucyjnych na wniosek wierzyciela, czy też skuteczne dokonywanie zabezpieczeń komorniczych. Kancelaria komornicza (Warszawa) podejmuje działania zgodnie w obowiązującymi przepisami prawnymi. Jako komornicy szybko i sprawnie rozpoznajemy naturę sprawy, dzięki czemu skutecznie realizujemy Państwa wnioski.

Kancelaria komornicza mieści się w centrum miasta przy Alejach Jerozolimskich. W dogodny sposób dojedziesz do nas zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Jeśli nie możesz skontaktować się z nami osobiście, w godzinach przyjmowania przez nas interesantów, zadaj nam pytanie mailowo. Dzięki dbaniu o stały kontakt z wierzycielami i dłużnikami szczegółowo omawiamy wszelkie procedury i tłumaczymy, jak wyglądają podejmowane przez nas kroki. Gwarantujemy szybką odpowiedź i satysfakcję z przeprowadzonych przez nas działań. Oprócz udzielenia pełnych odpowiedzi na pytania i przekazaniu właściwych informacji wierzycielom i dłużnikom, komornicy służą pomocą również podczas wyboru właściwego sposobu egzekucji, czy formułowaniu wniosków w toku prowadzonego postępowania. Jako zespół gwarantujemy efektywne i profesjonalne wsparcie dla każdej osoby, która potrzebuje naszej pomocy.

Krajowa Rada Komornicza komornik warszawa sachno

Profesjonalni komornicy – Warszawa

Kancelaria komornicza zatrudnia profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się postępowaniem egzekucyjnym i zabezpieczającym zgodnie z właściwością miejscową na terenie apelacji warszawskiej. Wyjątek stanowią egzekucje z nieruchomości – w tym przypadku właściwość ogranicza się do następujących dzielnic Warszawy: Ochota, Włochy i Ursus. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i wykształceniu, pracownicy kancelarii sprawnie realizują każdy wniosek egzekucyjny. Mamy też dostęp do takich systemów, jak OGNIVO (dzięki niemu możliwe jest natychmiastowe zajęcie drogą elektroniczną rachunku bankowego dłużnika), Elektroniczne Księgi Wieczyste, za pomocą którego wniosek o wpis ostrzeżenia o wszczęciu egzekucji z nieruchomości dokonujemy od ręki. Ponadto posiadamy dostępy do elektronicznego systemu sądowego EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze), bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, elektronicznej bazy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (umożliwia natychmiastowe ustalenie płatnika składek dłużnika oraz otrzymywane przez niego świadczenie społeczne).

Dzięki temu komornik (Warszawa) swoje usługi wykonuje kompleksowo. Zaufaj zaangażowanym specjalistom i zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz pomocy wykwalifikowanego komornika.