Komornik Ursus – profesjonalne podejście

Jeśli cenisz sobie indywidualne podejście i sprawne rozpatrywanie wniosków, komornik Ursus z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Kancelaria Moniki Sachno przy Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy z należytą dbałością wykona wszelkie czynności niezbędne do sprawnego przeprowadzenia egzekucji, zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół doradzi Ci w wyborze właściwego sposobu egzekucji oraz pomoże poprawnie wypełnić wniosek egzekucyjny.

Komornik sądowy Ursus zajmuje się szerokim zakresem spraw. Skutecznie odzyskamy Twoje długi – na terenie apelacji warszawskiej prowadzimy egzekucje z ruchomości, rachunków bankowych, wynagrodzeń i innych wierzytelności oraz z praw majątkowych. Jeśli dłużnik, od którego będziesz egzekwował należności, jest właścicielem nieruchomości położonej na terenie dzielnic Ursus, Ochota, Włochy, sprawnie zajmę się postępowaniem egzekucyjnym z tej nieruchomości jako właściwy komornik. Ursus to dzielnica Warszawy, gdzie wraz z zespołem ekspertów prowadzę tego typu postępowania. Jeśli napotkałeś problem z odzyskaniem swojej wierzytelności, komornik sądowy Ursus podejmie odpowiednie działania w celu jak najszybszego odzyskania Twojego długu.

Komornik sądowy Ursus - kancelaria komornicza Monika Sachno

Komornik sądowy Ursus – przede wszystkim skuteczność

Wybierz profesjonalizm i skorzystaj z mojej pomocy. Wraz z zaufanym zespołem sprawnie zrealizujemy każdy wniosek egzekucyjny. Naszą pracę ułatwia dostęp do systemu OGNIVO, bazy CEPiK, EPU czy Elektronicznych Ksiąg Wieczystych. Mamy dostęp online do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, dzięki czemu w kilka godzin ustalamy płatnika składek dłużnika, czy też otrzymywane przez niego świadczenia emerytalno-rentowe. Zajmujemy się wykonywaniem orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne, a także zabezpieczaniem roszczeń. Zabezpieczenie pomoże Ci uchronić się przed niewypłacalnością osoby zadłużonej lub celowym unikaniem spłaty należności. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wzór wniosku, który pozwoli Ci rozpocząć działania. Dokładamy wszelkich starań i w pełni profesjonalnie pochodzimy zarówno do wierzyciela, jak i dłużnika. Nie czekaj i skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.