Komornik Ochota – sprawdzony specjalista

Głównym zadaniem, które wykonuje komornik (Ochota) jest prowadzenie egzekucji sądowej. Oznacza to, że po otrzymaniu wniosku wierzyciela oraz tytułu wykonawczego, przystępujemy do wykonywania czynności, których celem jest wyegzekwowanie z majątku dłużnika należności dla wierzyciela. Gwarantujemy prawidłowe rozpoznanie wniosku i szybkie wdrożenie odpowiednich działań. Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanych specjalistów – kancelaria Moniki Sachno z chęcią Ci pomoże. Działa przy Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy i zlokalizowana jest w samym centrum miasta, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do niej komunikacją miejską lub samochodem.

Komornik sądowy jest funkcjonariuszem publicznym działającym przy sądzie rejonowym. Jeśli chcesz szybko odzyskać swoje należności, odpowiedniej pomocy udzieli Ci właśnie komornik sądowy. Ochota to jedna z dzielnic Warszawy, na terenie której prowadzimy postępowanie egzekucyjne z nieruchomości. W obecnym stanie prawnym komornik jest uprawniony do prowadzenia egzekucji z nieruchomości położonej w swoim rewirze. Rewirem jest obszar właściwości sądu rejonowego, przy którym działa komornik. Komornik Monika Sachno działa przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie i jest uprawniona do prowadzenia egzekucji z nieruchomości położonych na obszarze dzielnic: Ursus, Ochota, Włochy. W przypadku egzekucji z ruchomości, rachunków bankowych, wynagrodzeń i innych wierzytelności czy praw majątkowych efektywnie czynności podejmujemy na terenie apelacji warszawskiej. Jako komornik sądowy (Ochota) zajmuję się szerokim zakresem spraw i gwarantuję indywidualne podejście zarówno do wierzyciela, jak i dłużnika.

Komornik sądowy Ochota - kancelaria komornicza Monika Sachno

Komornik sądowy – Ochota

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi wypracować odpowiedni system komunikacji z dłużnikami, dlatego jako komornik (Ochota) gwarantuję efektywny sposób odzyskania należności. Jeżeli jesteś w posiadaniu tytułu wykonawczego, opatrzonego klauzulą wykonalności wystarczy wypełnić formularz wniosku egzekucyjnego dostępny na naszej stronie, dołączyć do niego oryginał tytułu i przesłać na adres kancelarii. Nasz wykwalifikowany zespół rozpatrzy i niezwłocznie dokona wszelkich niezbędnych czynności celem sprawnego wszczęcia postępowania egzekucyjnego i zajęcia poszczególnych składników majątku. Zapraszamy do kontaktu.