Komornik Włochy – postaw na wieloletnie doświadczenie

Jeżeli masz trudności z odzyskaniem długu lub chcesz zabezpieczyć swoje należności zanim dłużnik wyzbędzie się majątku, Komornik (Włochy) skutecznie zajmie się Twoją sprawą. Z należytą dbałością rozpatrzy każdy wniosek i niezwłocznie wszcznie postępowanie egzekucyjne i wdroży odpowiednie sposoby egzekucji. Jako wykwalifikowany komornik z wieloletnim doświadczeniem gwarantuję indywidualne podejście do każdego problemu i fachowe doradztwo.

Komornik sądowy (Włochy) zajmuje się sprawami o egzekucję należności pieniężnych, jak również zabezpieczeniami majątkowymi. Wraz z wykwalifikowanym zespołem skutecznie odzyskujemy długi na terenie apelacji warszawskiej prowadząc egzekucję ze wszystkich sposobów egzekucji, z wyjątkiem egzekucji z nieruchomości – te prowadzimy jedynie na terenie poszczególnych dzielnic Warszawy – Ochota, Ursus i Włochy – w tych miejscach możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc. Jeśli dłużnik jest właścicielem nieruchomości, a nie znasz numeru księgi wieczystej, komornik Monika Sachno ustali jej numer poprzez system Elektronicznych Ksiąg Wieczystych.

Komornik sądowy Włochy - kancelaria komornicza Monika Sachno

Skorzystaj z pomocy, jaką oferuje komornik sądowy – Włochy

Komornik sądowy (Włochy) działa przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie. Nasze biuro znajdziesz w samym centrum miasta, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do nas samochodem, jak i komunikacją miejską. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na sprawne rozpoznanie wniosków i prawidłowo przeprowadzone postępowanie egzekucyjne. Wypracowane sposoby komunikacji z dłużnikiem umożliwiają efektywne odzyskanie środków pieniężnych. Komornik (Włochy) jest nie tylko wykwalifikowanym, ale również w pełni zaangażowanym specjalistą. Dzięki dostępowi do bazy CEPiK, ZUS, EPU i Elektronicznych Ksiąg Wieczystych, postępowania prowadzimy szybko i sprawnie. Dostęp do systemu OGNIVO umożliwia ustalenie rachunku bankowego dłużnika jeszcze tego samego dnia, w którym został złożony wniosek wraz tytułem wykonawczym. Skorzystaj z kompleksowych usług Kancelarii Moniki Sachno, zadbaj o swoje prawa i zabezpiecz należne środki. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.