O kancelarii

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Przygotowanie teoretyczne na jednej z czołowych uczelni, jak również kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie postępowania egzekucyjnego, pozwalają mi sprawnie i rzetelnie prowadzić Państwa postępowania. Umiejętne podejście do dłużników pomaga zaś w szybkim ustaleniu ich majątku.

Prowadzę sprawy egzekucyjne na terenie apelacji warszawskiej. Wyjątek stanowią postępowania egzekucyjne z nieruchomości – właściwość miejscowa mojej kancelarii pozwala prowadzić je, gdy nieruchomość dłużnika jest położona na terenie warszawskich dzielnic Ochota, Włochy lub Ursus.

W kancelarii zatrudniam profesjonalnie przygotowany zespół, dzięki któremu mogę szybko realizować każdy wniosek egzekucyjny. Wszelkie ważne informacje dotyczące prowadzonych postępowań egzekucyjnych, a także pytania lub wątpliwości, proszę przesyłać do mnie e-mailem na adres biuro@kancelariakomornicza.waw.pl. Odpowiadam na nie na bieżąco przez siedem dni w tygodniu.

Prowadzone przeze mnie postępowania egzekucyjne usprawnia dostęp do systemu OGNIVO (umożliwia ustalenie drogą elektroniczną czy dłużnik posiada rachunek bankowy), bazy Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców, elektronicznego systemu sądowego EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze).

Komornik Warszawa – Ursus, Ochota, Włochy.

komornik monika sachno